Logo Gminy Wąsosz

Szkolenie dla sołtysów i osób funkcyjnych.  

22 kwietnia 2026 r. w jednostce wojskowej w Głogowie odbyło się szkolenie z zakresu zarządzania kryzysowego.  
Uczestniczyli w nim m.in. Sołtysi, Radni, Przewodniczący Rady Gminy, Pani Wiceburmistrz oraz pracownik Centrum Zarządzania Kryzysowego.  

Szkolenie obejmowało m.in. tematykę ciągłości działania administracji, bezpieczeństwa energetycznego, migracji ludności, zabezpieczenia w wodę i żywność, świadomości sytuacyjnej, łączności oraz transportu na potrzeby ochrony ludności.  
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za obecność i zaangażowanie.  

fed3b535-0b2a-405b-93da-471c71d7b366 szkolenie 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności