Szkolenie dla sołtysów i osób funkcyjnych.
22 kwietnia 2026 r. w jednostce wojskowej w Głogowie odbyło się szkolenie z zakresu zarządzania kryzysowego.
Uczestniczyli w nim m.in. Sołtysi, Radni, Przewodniczący Rady Gminy, Pani Wiceburmistrz oraz pracownik Centrum Zarządzania Kryzysowego.
Szkolenie obejmowało m.in. tematykę ciągłości działania administracji, bezpieczeństwa energetycznego, migracji ludności, zabezpieczenia w wodę i żywność, świadomości sytuacyjnej, łączności oraz transportu na potrzeby ochrony ludności.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za obecność i zaangażowanie.
