Czytanie w terenie - Tydzień Bibliotek - Kamień Górowski
W związku z trwającym w Polsce Tygodniem Bibliotek zapraszamy na czytanie w terenie 15 maja o godzinie 16.00 przy Filii Bibliotecznej w Kamieniu Górowskim. Można zabrać ze sobą kocyki, przekąski oraz napoje. W planie jest czytanie bajek.
