Logo Gminy Wąsosz

Młodzieżowa Rada Gminy Wąsosz miała zaszczyt uczestniczyć w I Prezydenckim Kongresie Młodzieżowych Rad.

Młodzieżowa Rada Gminy Wąsosz miała zaszczyt uczestniczyć w I Prezydenckim Kongresie Młodzieżowych Rad.

Podczas tego wyjątkowego spotkania rozmawiano o bardzo ważnej roli młodzieży w życiu publicznym. To ogromne wyróżnienie dla naszych młodych reprezentantów.

Młodzi radni z naszej gminy wzięli udział w ciekawych panelach. Dotyczyły one mediów społecznościowych oraz samorządu terytorialnego. Bardzo cennym i wzruszającym doświadczeniem były dla nich także spotkania z Powstańcami Warszawskimi oraz dziennikarzem Tomaszem Wolnym.

Kongres stał się świetną okazją do poznania przedstawicieli innych młodzieżowych rad z całego kraju. Nasza młodzież mogła wymienić się doświadczeniami. Czerpała też inspiracje z pokazywanych tam inicjatyw. Reprezentanci Gminy Wąsosz wracają z Warszawy z wieloma nowymi kontaktami, przyjaźniami, pomysłami i niezapomnianymi wspomnieniami.

Jesteśmy z nich bardzo dumni!

 
 I_Prezydencki_Kongres_Młodzieżowych_Rad_(5)I_Prezydencki_Kongres_Młodzieżowych_Rad_(1) I_Prezydencki_Kongres_Młodzieżowych_Rad_(2) I_Prezydencki_Kongres_Młodzieżowych_Rad_(3) I_Prezydencki_Kongres_Młodzieżowych_Rad_(4)  I_Prezydencki_Kongres_Młodzieżowych_Rad_(6) I_Prezydencki_Kongres_Młodzieżowych_Rad_(7) 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności