Dzień strażaka
4 maja, w dniu wspomnienia Świętego Floriana – opiekuna strażaków – obchodzimy Dzień Strażaka.
Z tej okazji składamy najserdeczniejsze wyrazy uznania wszystkim funkcjonariuszom Państwowej Straży Pożarnej oraz Druhnom i Druhom Ochotniczych Straży Pożarnych z gminy Wąsosz!
Dziękujemy za Waszą nieustanną gotowość do działania, poświęcenie i ogromne zaangażowanie w niesienie pomocy drugiemu człowiekowi. Wasza służba to nie tylko praca, ale przede wszystkim misja – pełna odwagi, odpowiedzialności i troski o bezpieczeństwo innych.
Niech każdy dzień przynosi Wam satysfakcję z pełnionej służby, a przede wszystkim zdrowie, wytrwałość oraz zawsze szczęśliwe i bezpieczne powroty z każdej akcji!

