Bezpłatna zbiórka odpadów wielkogabarytowych
Na terenie naszej gminy ponownie odbędzie się bezpłatna zbiórka odpadów wielkogabarytowych.
Odbierane będą między innymi sofy, tapczany, łóżka, materace, fotele, krzesła czy szafy.
Osoby zainteresowane oraz zarządców wspólnot prosimy o zgłoszenia telefoniczne do 23.03.2026r. pod numerem:
65 543 79 44
65 543 78 52
Przewidywany termin odbioru odpadów wielkogabarytowych to: 30.03.2026r., 31.03.2026r. i 01.04.2026r.
UWAGA, WAŻNE INFORMACJE!
W przypadku mieszkańców budynków wielorodzinnych prosimy o zgłaszanie chęci odbioru do zarządcy.
Gabaryty zgłoszone po 23.03.2026r. r. nie będą odbierane.

