Młodzi mieszkańcy gminy Wąsosz spędzili super czas w Aquaparku Wrocław!
9 czerwca, dzieci i młodzież z naszej gminy przeżyły niesamowitą przygodę!
Młodzi mieszkańcy spędzili super czas w Aquaparku Wrocław!
Wyjazd był wyjątkową nagrodą za udział w konkursie plastycznym „Adoptuj serce na czterech łapach” .
Dzieci i młodzież stworzyły piękne prace, które miały pomóc bezdomnym zwierzakom znaleźć nowe, kochające domy. Taka wrażliwość i talent zasłużyły na super nagrodę! Wodne szaleństwo, szybkie zjeżdżalnie i mnóstwo uśmiechu – to był idealny sposób na spędzenie wtorku!
Wycieczka odbyła się dzięki świetnej współpracy z Aglomeracja Wrocławska we współpracy z Gminą Wąsosz . Dzięki temu wspólnie możemy dawać młodzieży szansę na aktywne spędzanie czasu i rozwijanie pasji!
Wszystkim uczestnikom konkursu ogromnie gratulujemy i dziękujemy za Wasze wielkie serca dla zwierzaków!

