Zagraliśmy dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

W naszej gminie do „wośpowych” puszek zbierało pieniądze ponad trzydziestu kwestujących.

 

Wolontariusze w dobrych nastrojach z puszkami i serduszkami byli widoczni nie tylko na ulicach Wąsosza, ale można było ich spotkać niemalże w każdej miejscowości naszego regionu.

W tym roku XXVI Finał w Wąsoszu upłynął w bardzo sportowych nastrojach.

Był bieg oraz zawody w skoku w wzwyż, po których każdy z uczestników nagrodzony został pamiątkowym medalem. Symboliczne wpisowe w całości zostało przekazane na rzecz WOŚP, którego tegorocznym tematem przewodnim było wyrównania szans w leczeniu noworodków.

Na zmarzniętych nie tylko wolontariuszy w Zespole Placówek Kultury czekała gorąca zupa oraz herbata, które dawały siłę i ochotę na kolejne kwestowanie.

Dodatkową atrakcją były motocykle crossowe, które cieszyły się olbrzymią popularnością głównie wśród najmłodszych uczestników wąsoskiego finału. Nie obyło się oczywiście bez stałych punków programu czyli licytacji „wośpowych” gadżetów oraz światełka do nieba.

Po wstępnym szacunkach możemy już pogratulować naszym wolontariuszom i darczyńcom za ich zaangażowanie, ogromne serce i ofiarowaną pomoc. Tegoroczna zbiórka okazała się znowu rekordowa -  zebraliśmy ok. 10 700, 00 zł !!!

Super:) Bardzo Wam za to dziękujemy!!! Jesteście wielcy!!!

Podziękowania należą się również pedagogom z PSP w Wąsoszu oraz strażakom z OSP Wąsosz. Jak zwykle stanęliście na wysokości zadania.

SIĘ MA !!!:)

GALERIA ZDJĘĆ

ZPK