"Lato dookoła Wrocławia" w Wąsoszu

„Lato dookoła Wrocławia” z kamerą 360 stopni zagościło w Wąsoszu.

Wrocławscy dziennikarze na zaproszenie Burmistrza Wąsosza Zbigniewa Stuczyka  pojawili się  m.in. na odbywających się na miejskim stadionie Dniach Wąsosza, odwiedzili też park i przystań kajakową na Baryczy, czy też kompleks boisk „Moje boisko - Orlik 2012”.

Zapraszamy do zapoznania się z filmami i zdjęciami sferycznymi - posługując się myszką lub gestami na ekranie dotykowym - można zobaczyć nie tylko to, co przed obiektywem, ale i wszędzie wokół.


„Gmina Wąsosz to już kolejny przystanek w ramach akcji "Wiosna dookoła Wrocławia" i "Lato dookoła Wrocławia". Od kwietnia odwiedziliśmy już ponad 60 powiatów, miast, miasteczek i gmin w całym regionie. Szukamy miejsc, które dotąd nie zostały w pełni odkryte, szukamy ludzi z pasją, szukamy pomysłów na spędzenie wolnego czasu. Wszędzie gdzie nas zapraszacie, pojawiamy się z kamerą 360 stopni. Z każdego naszego wyjazdu przygotowujemy relację opartą o filmy i zdjęcia sferyczne - takie, na których posługując się myszką lub gestami możecie rozglądać się wokół. Dzięki temu widzicie odwiedzane przez nas miejsca takie, jakimi są naprawdę. A są przepiękne!”

Źródło: http://www.gazetawroclawska.pl/aktualnosci/a/lato-dookola-wroclawia-wasosz,12451794/

 

Zdjęcia wykonane techniką 360 stopni można obejrzeć posługując się myszką, klawiaturą lub gestami.

 

 

 

Dni Wąsosza 2017

 

 

 

Rzeka Barycz - przystań kajakowa

 

 

 

 

Kompleks boisk „Moje boisko - Orlik 2012”