plakat wydarzenia

Wraz z Zespołem Placówek Kultury w Wąsoszu mamy przyjemność zaprosić Państwa na tegoroczne Dni Wąsosza.

 


Jesteśmy podekscytowani, że możemy ogłosić, że tegoroczne Dni Wąsosza będą absolutnie niesamowite!
Przygotowaliśmy dla Was program pełen rozrywki, atrakcji i wspaniałej muzyki.
Chcemy, żebyście zapisali sobie datę: 22-23 lipca 2023 r.!

Głównymi gwiazdami naszego wydarzenia będą dwa niezwykłe zespoły muzyczne: happysad oraz Masters!
Zespół happysad to prawdziwa ikona polskiej sceny alternatywnej muzyki rockowej. Ich unikalne brzmienie, teksty pełne emocji i chwytliwe melodie poruszą Wasze serca i sprawią, że nie będziecie mogli się oderwać od sceny. Będzie to prawdziwy koncert dla fanów prawdziwej muzyki!
Ale to nie koniec! Zespół Masters również zagra dla Was niezapomniany koncert. Ich energetyczne utwory i pełne pasji występy sprawią, że nie będziecie mogli usiedzieć na miejscu. Przygotujcie się na prawdziwą ucztę dla uszu!

To jednak tylko wierzchołek góry lodowej. Podczas Dni Wąsosza czekają na Was także liczne atrakcje dla całej rodziny. Będziecie mogli skosztować regionalnych przysmaków, skorzystać z wielu atrakcji dla dzieci i jeszcze wiele więcej!
Nie możemy się doczekać, żebyście do nas dołączyli i wspólnie celebrowali nasze wspólne święto. To wyjątkowa okazja, aby spędzić niezapomniany czas w wspaniałej atmosferze, ciesząc się dobrą muzyką i wspaniałymi ludźmi.

Zapiszcie sobie datę i przybywajcie licznie! - zapewniamy, że Dni Wąsosza będą niezapomniane!
To wyjątkowa okazja, aby spędzić niezapomniany czas w wspaniałej atmosferze, ciesząc się dobrą muzyką i wspaniałymi ludźmi.