Szanowni Mieszkańcy, jeśli nie ma takiej konieczności - nie wychodźmy z domu, zatroszczmy się o osoby starsze i chore, a sprawy które można załatwić bez wychodzenia z domu, postarajmy się załatwiać przez internet czy telefon.


Wspólnie zadbajmy o nasze zdrowie i bezpieczeństwo. Od tego, w jaki sposób w najbliższym czasie będziemy się zachowywać, może zależeć zdrowie, a nawet życie członków naszych rodzin, przyjaciół, znajomych i osób zupełnie obcych. To kwestia naszej odpowiedzialności i roztropności. Śledźmy uważnie komunikaty przekazywane przez Ministerstwo Zdrowia, Główny Inspektorat Sanitarny. Stosujmy się do ich zaleceń!
Wszelkie informacje możemy zdobyć pod adresem: https://www.gov.pl/web/koronawirus

 

W związku z powyższym przekazujemy również do Państwa informacji numery telefonów lokali, które realizują zamówienia klientów na wynos:
Pizzeria "Mr Jan" 601 785 776
Bistro u Lenki 600 239 701
Pizzeria Mrówka Wąsosz 535 335 567

 

Ponadto informujemy, że Zespół Placówek Kultury - dbając o nasz lokalny skarb "Wąsoszanki" oraz pozostałych mieszkańców, którzy będą tego potrzebowali - wprowadził zakupy na telefon dla emerytów (na czas wzmożonej aktywności wirusa).

Jak to działa?

Od poniedziałku do piątku w godzinach 07:00- 15:00 zadzwoń pod nr 65 543 79 36 i złóż zamówienie na produkty spożywcze. Zakupy zostaną dostarczone na podany adres po godzinie 15:00. Uprzejmie informujemy, iż zakupy będą dokonywane po godzinach pracy Zespołu Placówek Kultury.


 

was informacja 16032020