W dniach 18 lutego - 18 marca 2019 r. przeprowadzone zostaną wybory sołtysów i rad sołeckich w poszczególnych sołectwach Gminy Wąsosz.
Harmonogram zebrań został zatwierdzony uchwałą Rady Miejskiej Wąsosza nr V/28/19 z dnia 1 lutego 2019 roku w sprawie zarządzenia wyborów sołtysów i rad sołeckich <Pobierz dokument>
Lp. |
Miejscowość |
Termin |
Godzina |
Przewodniczący zebrania |
Pracownik do obsługi |
1. |
BARANOWICE – świetlica |
18.02.2019 |
18.00 |
Szyjka Robert |
Mariusz Wlazło |
2. |
BARTKÓW- świetlica |
18.02.2019 |
18.00 |
Stolicki Wiesław |
Krystyna Szwed-Mrówka |
3. |
BEŁCZ MAŁY- świetlica |
18.02.2019 |
18.00 |
Skibniewski Tomasz |
Barbara Czajkowska |
4. |
BEŁCZ GÓRNY- świetlica |
18.02.2019 |
18.00 |
Golba Ewa |
Krystyna Szejnkienig |
5. |
CIESZKOWICE- świetlica |
25.02.2019 |
18.00 |
Golba Ewa |
Ryszard Rojda,
|
6. |
CHOCIEBOROWICE- świetlica |
20.02.2019 |
18.00 |
Królikowski Krzysztof |
Marcin Koziński |
7. |
CZELADŹ WIELKA- świetlica |
22.02.2019 |
18.00 |
Szyjka Robert |
Mirosław Lewicki |
8. |
CZARNOBORSKO- świetlica |
01.03.2019 |
18.00 |
Golba Ewa |
Leokadia Boszko |
9. |
DOCHOWA- świetlica |
19.02.2019 |
18.00 |
Golba Ewa |
Iwona Łopuszyńska |
10. |
DROZDOWICE MAŁE- świetlica |
01.03.2019 |
18.00 |
Maślejak Jolanta |
Anna.Różalska-Sypliwa |
11. |
DROZDOWICE WIELKIE-świetlica posesja Nr 13 p. Rafałko |
22.02.2019 |
17.00 |
Maślejak Jolanta |
Anna. Różalska- Sypliwa |
12. |
GOLA W. + GÓRKA W. -sala Zespołu Placówek Kultury w Wąsoszu ul. Zacisze 10D |
26.02.2019 |
18.00 |
Zapór Zbigniew |
Pawliczak Joanna |
13. |
KĄKOLNO- u sołtysa |
01.03.2019 |
17.00 |
Jabłoński Tomasz |
Stanisław Lewicki |
14. |
KOWALOWO - świetlica |
01.03.2019 |
18.00 |
Szyjka Robert |
Daria Kaczmarek |
15. |
KAMIEŃ GÓROWSKI- świetlica |
04.03.2019 |
18.00 |
Ptak Dariusz |
Karol Łagocki |
16. |
LECHITÓW- świetlica |
05.03.2019 |
18.00 |
Zapór Zbigniew |
Renata Stuczyk |
17. |
LUBIEL- świetlica |
05.03.2019 |
18.00 |
Stolicki Wiesław |
Dorota Kozłowska |
18. |
ŁUGI- UNISŁAWICE- świetlica |
12.03.2019 |
18.00 |
Stolicki Wiesław |
Maria Kowalska |
19. |
PŁOSKI- świetlica |
22.02.2019 |
18.00 |
Królikowski Krzysztof |
Małgorzata Deperas |
20. |
POBIEL- świetlica |
06.03.2019 |
18.00 |
Jabłoński Tomasz |
Iwona. Łopuszyńska |
21. |
RUDNA MAŁA- świetlica |
04.03.2019 |
18.00 |
Lasak Zbigniew |
Agnieszka Nowicka-Plichta |
22. |
RUDNA WIELKA- świetlica |
07.03.2019 |
18.00 |
Lasak Zbigniew |
Marcin Koziński |
23. |
SUŁÓW WIELKI- świetlica |
12.03.2019 |
18.00 |
Lasak Zbigniew |
Marcin Koziński |
24. |
ŚWINIARY-Borowno-świetlica |
04.03.2019 |
18.00 |
Chorostkowski Jacek |
Lubomir Kroczek |
25. |
WIEWIERZ- świetlica |
14.03.2019 |
18.00 |
Lasak Zbigniew |
Marcin Koziński |
26. |
WIKLINA- świetlica |
14.03.2019 |
17.00 |
Chorostkowski Jacek |
Elżbieta Klukas |
27. |
WODNIKI– świetlica |
18.03.2019 |
18.00 |
Chorostkowski Jacek |
Paweł Walkowiak |
28. |
WRZĄCA ŚLĄSKA- świetlica |
25.02.2019 |
18.00 |
Maślejak Jolanta |
Małgorzata Zapór |
29. |
WRZĄCA WIELKA- świetlica |
18.02.2019 |
18.00 |
Maślejak Jolanta |
Aneta Krawczyk |
30. |
ZBAKÓW DOLNY– świetlica |
11.03.2019 |
18.00 |
Chorostkowski Jacek |
Małgorzata Grabowska |
31. |
ZBAKÓW GÓRNY- świetlica |
22.02.2019 |
18.00 |
Chorostkowski Jacek |
Agnieszka Przybylska |