strona www komendy policji

Komenda Powiatowa Policji w Górze informuje, że w dniu 06 grudnia 2021r o godzinie 09:00 odbędzie się kolejne spotkanie online poświęcone bezpieczeństwu seniorów.

"Senior Online"powstał w wyniku potrzeby kontaktu społeczności lokalnej z Policją z uwagi na trwającą pandemię COVID-19. Mając na celu bezpieczeństwo dla wszystkich osób od 6 września 2021r w sposób cykliczny co kwartał na kanale You Tube seniorzy będą mogli uczestniczyć w multimedialnej relacji z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Górze. W trakcie transmisji za pomocą wstawiania komentarzy, będzie można zadawać pytania prowadzącym spotkanie.
Aby uczestniczyć w spotkaniu należy wejść na stronę internetową KPP Góra, kliknąć w zakładkę Senior Online. Następnie pojawi się informacja o programie oraz podświetlony na niebiesko link, który po kliknięciu automatycznie przekieruje państwa na stronę kanału You Tube gdzie odbywać się będzie spotkanie.
Transmisja rozpocznie się o godzinie 09:00, tematami spotkania będą oszustwa za pośrednictwem portali ogłoszeniowych, wiadomości z niebezpiecznymi linkami, dzielnicowy bliżej nas oraz bezpieczeństwo w okresie przedświątecznym.
Zapraszamy do uczestnictwa w spotkaniu, jednocześnie zwracamy się z gorącą prośbą do rodzin seniorów o pomoc w logowaniu się do strony.

https://gora.policja.gov.pl/

 

Komenda Powiatowa Policji w Górze