Dzień Kobiet

"…Raz do roku jest taki dzień, który przemija, jak piękny sen..." , jak co roku od wielu lat, obchodzimy Dzień Kobiet i z tej okazji 9 marca licznie przybyłe Panie bawiły się na KONCERTOWYM WIECZORZE, zorganizowanym specjalnie dla nich w Zespole Placówek Kultury w Wąsoszu.

Na scenie nie zabrakło również panów: Burmistrz Wąsosza Zbigniew Stuczyk wraz ze swoim zastępcą Grzegorzem Kordiakiem i dyrektorem Domu Kultury w Wąsoszu Erykiem Aleksandrowiczem złożyli gorące życzenia i obdarowali wszystkie przybyłe panie kwiatami. Szczególnie wyróżniona została Joanna Lorenc, ultramaratonka, biegaczka, która wielokrotnie stając na podium wielu imprez sportowych stała się niewątpliwie wspaniałą wizytówką Gminy Wąsosz oraz dowodem na to, że kobiety to nie jest wcale słaba płeć. 
Słodki poczęstunek umilał chwile, a na scenie zespół Face to Face, wykonując światowe i polskie przeboje wprowadził Panie w radosny nastrój. 
Dodatkową atrakcją było losowanie atrakcyjnych nagród, w którym szczęśliwie wylosowane obdarowane zostały kompletami pięknej biżuterii. 
Śmiało można stwierdzić, że podczas tego wieczoru na twarzach wszystkich Pań pojawił się uśmiech. Mamy nadzieję, że humor i optymizm wyniesiony ze spotkania będzie towarzyszył mieszkankom naszej Gminy przez cały rok.

ZPK

GALERIA ZDJĘĆ